Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Materské školy Vežké KapušanyHžada

Vers és prózamondó találkozó

Március 15-én az előző évekhez hasonlóan idén is a Magyar Közösségi Házban megrendezésre kerülő vers és prózamondó találkozóra vártuk régiónk óvodásait. Az egybegyűlteket Bc Jecko Ildikó intézmény-vezető köszöntötte, majd a Süni csoport kis kultúrműsorral kedveskedett az egybegyűlteknek.

Ezután következtek az kis előadók: a legkisebbtől a legnagyobbik minden ovis igyekezett szépen elmondani megtanult költeményét, meséjét, s természetesen a jól megérdemelt taps sem maradhatott el. A zsűri nevében Gabri Rudolf köszönte meg a gyerekek és az óvónők munkáját, s gratulált a produkciókhoz.

A találkozónk célja, hogy a gyermekeink egyre magasabb színvonalon műveljék a magyar nyelvet, megszokják a nyilvános fellépést, ami magabiztosabb megjelenést eredményez számukra.

Egyetlen gyermek sem távozott üres kézzel: emléklap, könyv és játék meglepetés volt a jutalom.IMG_5223.JPGIMG_5243.JPGIMG_5298.JPGIMG_5305.JPGIMG_5322.JPG

ÚvodÚvodná stránka